Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Chris Nahon | ||
Scenariusz | Ocena | |
Producenci | Ocena | |
Patrice Ledoux
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jean Reno
Jean-Louis Schiffer
|
8,2
|
|
Arly Jover
Anna Heymes
|
||
Jocelyn Quivrin
Paul Nerteaux
|
||
Laura Morante
Mathilde Wilcrau
|
||
Philippe Bas
Laureat
|
||
David Kammenos
Azer
|
||
Didier Sauvegrain
Dr Ackerman
|
||
Patrick Floersheim
Charlier
|
||
Etienne Chicot
Amien
|
||
Albert Dray
Porucznik
|
||
Vernon Dobtcheff
Kudseyi
|
6,0
|
|
Arnaud Duléry
Gliniarz
|
||
Vincent Grass
Marius
|
||
Philippe du Janerand
Prawnik
|
||
Jean-Michel Tinivelli
Caraccili
|
||
Jean-Pierre Martins
Prof. Ravi
|
||
Jean-Marc Huber
Gurdilek
|
||
Donatienne Dupont
Clothilde
|
||
Sandra Moreno
Marie-Sophie
|
||
Laurence Gormezano
Chantal
|
||
Élodie Navarre
Policjantka
|
||
Corentin Koskas
Internowany
|
||
Guillaume Lamant
Lacroux
|
||
Emmanuelle Escourrou
Gozar
|
||
Akim Colour
Robotnik
|
||
Gérard Touratier
Gruss
|
||
Aurélie Meriel
Sekretarka
|
||
Emre Kinay
Policjant
|
||
Arnaud Duléry
Un flic médico-légal (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michel Abramowicz |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Olivia Bouyssou | ||
Grégory Fougeres | ||
Dan Levy | ||
Pascal Morel | ||
Samuel Narboni | ||
Luca De' Medici | ||
Kostiumy | Ocena | |
Olivier Bériot | ||
Montaż | Ocena | |
Marco Cavé | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Anne Moralis
perukarz
|
||
Scenografia | Ocena | |
Guy-Claude François
scenograf
|
||
Catherine Jarrier-Prieur
scenograf
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Roberto De Angelis
operator kamery
|
||
Sarah Couvelaire
operator kamery (asystent)
|
||
Emmanuel de Fleury
operator kamery (asystent)
|
||
Ahmet Kasapoglu
operator kamery (asystent)
|
||
Rodolphe Soucaret
operator kamery (asystent)
|
||
Erdem Yilmaz
operator kamery (asystent)
|
||
Laurent Tangy
prowadzący ostrość
|
||
Alessandro Brambilla
operator steadicam
|
||
Roberto De Angelis
operator steadicam
|
||
Ümit Barlas
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Victor Abadia
elektryk
|
||
Hatice Dere
elektryk
|
||
Denis Paillieux
elektryk
|
||
Laurent Denis
fotosista
|
||
Philippe Guégan
koordynator kaskaderów
|
||
Grégory Loffredo
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Olivier Schneider
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Virginie Arnaud
kaskader
|
6,0
|
|
Jean-Marc Bellu
kaskader
|
||
Christian Bergner
kaskader
|
||
Gilles Conseil
kaskader
|
||
Alain Gaudiard
kaskader
|
||
David Genty
kaskader
|
||
Jean Girard
kaskader
|
||
Pascal Guégan
kaskader
|
||
Frederick Renard
kaskader
|
||
Catherine Robert
kaskader
|
||
Patrick Vo
kaskader
|
||
Grégory Loffredo
choreograf walk
|
||
Olivier Schneider
choreograf walk
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…